Publications Office of the EU
D-Taufkirchen: Szerkezetburkolási munka - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

D-Taufkirchen: Szerkezetburkolási munka

  • Bejelentve
    26/11/2011
  • Közzétéve
    12/01/2012
  • Határidő
    16/02/2012
  • Az ajánlatok felbontása
    16/02/2012
  • Udzielono
    30/03/2012
  • Dzisiaj
    03/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Works
Megújítható
No
Vevő
Zweckverband Staatliche Realschule Taufkirchen
A teljesítés helye
NUTS code: DE21H München, Landkreis
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
45223220 Szerkezetburkolási munka
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
4,500,000.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
4,775,482.84 EUR
Felhívás hivatkozási száma
LV 102
Leírás

Baumeisterarbeiten (Sanitär Außen),

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Zweckverband der Walter-Klingenbeck-Realschule Taufkirchen
Postai cím: Köglweg 3
Település: Taufkirchen
Irányítószám: 82024
Ország: DEU
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
16/02/2012 09:00
Place of performance
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
4,500,000.00 EUR
Végleges szerződési érték
4,775,482.84 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: R. Leitner GmbH & Co. Bauunternehmung KG
Postai cím: Hans-Urmiller-Ring 35
Település: Wolfratshausen
Irányítószám: 82515
Ország: DEU
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.