Publications Office of the EU
Szelepkamrák (csomópontok) építésének és rekonstrukciójának szakmai felügyelete a főtranzit meghosszabbításán Omiš tengerparti peremére vezet - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a szöveg az Ön böngészési nyelvén gépi fordítással készült

Szelepkamrák (csomópontok) építésének és rekonstrukciójának szakmai felügyelete a főtranzit meghosszabbításán Omiš tengerparti peremére vezet

  • Közzétéve
    06/08/2024
  • Határidő
    26/08/2024
  • Az ajánlatok felbontása
    26/08/2024
  • Udzielono
    07/10/2024
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
VODOVOD OMIŠ d.o.o.
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: HR035 Splitsko-dalmatinska županija
Sektor działalności (główny kod CPV)
71521000 Építésiterület-felügyeleti szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
29,440.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
29,100.00 EUR
További részletekért kérjük, tájékozódjon az egyes részeknél.
Részek száma
2
Felhívás hivatkozási száma
EMV 3009-05/2024
Leírás

SZAKMAI ÉPÍTÉSI SZOLGÁLTATÁSOK az építési beruházásra irányuló szerződés vonatkozásában: - A Mlija HQ és a Jovuša tengely rekonstrukciója - A vízellátó összekötő tengelyek (csomópontok) rekonstrukciója A jelen szerződés hatálya alá tartozó Omiš West Supervision szolgáltatások magukban foglalják a szakmai felügyeleti szolgáltatásokat az építési törvény (OG 153/13, 20/17, 39/19, 125/19), a területrendezési és építési feladatokról és tevékenységekről szóló törvény (OG 78/15, 118/18, 110/19), a szakmai építési felügyelet elvégzésének módjáról, az építési napló vezetésének feltételeiről és módjáról, valamint a felügyelő mérnök zárójelentésének tartalmáról szóló rendelet (OG 131/21, 68/22) és az ilyen típusú épületekre vonatkozó egyéb releváns jogi aktusok értelmében. A szolgáltatások közé tartozik a munkahelyi biztonsági és egészségvédelmi törvény (OG 71/14, 118/14, 154/14 , 94/18, 96/18) és az ideiglenes építkezések munkahelyi biztonságáról szóló rendelet (OG 48/18) szerinti munkahelyi biztonsági koordinátori szolgáltatások nyújtása is.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://eojn.hr/tender-eo/17152
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: szükséges
https://eojn.hr/tender-eo/17152
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
26/08/2024 12:00
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.