Publications Office of the EU
Portugália-Lisszabon: Rendszer-karbantartási szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugália-Lisszabon: Rendszer-karbantartási szolgáltatások

  • Közzétéve
    26/07/2019
  • Határidő
    23/08/2019
  • Az ajánlatok felbontása
    26/08/2019
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Benyújtás lezárva
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Banco de Portugal
A teljesítés helye
NUTS code: PT170 Área Metropolitana de Lisboa
A vevő székhelye
NUTS code: PT170 Área Metropolitana de Lisboa
Sektor działalności (główny kod CPV)
50324100 Rendszer-karbantartási szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
90,000.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Felhívás hivatkozási száma
OA042519
Leírás

Serviços de manutenção de plataforma de deteção de vulnerabilidades.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Banco de Portugal
Nemzeti nyilvántartási szám: 500792771
Postai cím: Rua Francisco Ribeiro, 2
Település: Lisboa
NUTS-kód: PT170
Irányítószám: 1150-165
Ország: PRT
Fő cím: www.bportugal.pt
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
26/08/2019 09:00
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
90,000.00 EUR
Végleges szerződési érték
Nem áll rendelkezésre
A szerződések odaítélése
Nem áll rendelkezésre
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.