Publications Office of the EU
Lengyelország-Varsó: Aknatisztítási és -ürítési szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lengyelország-Varsó: Aknatisztítási és -ürítési szolgáltatások

  • Közzétéve
    15/10/2013
  • Határidő
    26/11/2013
  • Az ajánlatok felbontása
    26/11/2013
  • Udzielono
    20/12/2013
  • Dzisiaj
    02/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Miasto Stołeczne Warszawa – Zarząd Dróg Miejskich
A teljesítés helye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
90640000 Aknatisztítási és -ürítési szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
1,828,268.60 PLN
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
1,122,564.30 PLN
Felhívás hivatkozási száma
DZP/68/PN/52/13
Leírás

Konserwacja i modernizacja urządzeń odwadniających drogi krajowe, wojewódzkie i powiatowe na terenie m.st. Warszawy.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Zarząd Dróg Miejskich
Postai cím: ul. Chmielna 120
Település: Warszawa
Irányítószám: 00-801
Ország: POL
Kapcsolattartó: Kancelaria
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A hirdetmény közbeszerzési szerződésre vonatkozik
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
26/11/2013 11:00
Place of performance
Nem áll rendelkezésre
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
1,828,268.60 PLN
Végleges szerződési érték
1,122,564.30 PLN
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: SPECTARE s.c.
Postai cím: Obrońców Tobruku 25 m. 144
Település: Warszawa
Irányítószám: 01-494
Ország: POL
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.