Publications Office of the EU
Németország-Gifhorn: Csővezetékek belső felületének tisztítására szolgáló gépek - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

Németország-Gifhorn: Csővezetékek belső felületének tisztítására szolgáló gépek

  • Közzétéve
    25/03/2016
  • Határidő
    18/05/2016
  • Az ajánlatok felbontása
    18/05/2016
  • Dzisiaj
    05/09/2026
Állapot
Benyújtás lezárva
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Abwasser- und Straßenreinigungsbetrieb Stadt Gifhorn (ASG)
A teljesítés helye
NUTS code: DE914 Gifhorn
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
42997200 Csővezetékek belső felületének tisztítására szolgáló gépek
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
250,000.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Felhívás hivatkozási száma
HDS 2016
Leírás

Lieferung eines Kanalsaug- und Spülfahrzeuges.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A hirdetmény közbeszerzési szerződésre vonatkozik
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
18/05/2016 11:00
Place of performance
CPV-kód

42997200 - Csővezetékek belső felületének tisztítására szolgáló gépek

34000000 - Szállítófelszerelések és kiegészítő szállítási cikkek

34144000 - Különleges célú gépjárművek

34140000 - Nehézgépjárművek

39000000 - Bútorok (beleértve irodai bútorok), lakberendezési cikkek, háztartási berendezések (kivéve világítás) és tisztítótermékek

34100000 - Gépjárművek

34139000 - Karosszériák

Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
250,000.00 EUR
Végleges szerződési érték
Nem áll rendelkezésre
A szerződések odaítélése
Nem áll rendelkezésre
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.