Publications Office of the EU
Dostawy produktów leczniczych I - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Dostawy produktów leczniczych I

  • Közzétéve
    21/05/2024
  • Határidő
    29/05/2024
  • Az ajánlatok felbontása
    29/05/2024
  • Udzielono
    29/08/2024
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Wojewódzki Szpital im. Św. Ojca Pio w Przemyślu
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: PL822 Przemyski
Sektor działalności (główny kod CPV)
33190000 Különféle orvosi eszközök és készítmények
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Részek száma
79
Felhívás hivatkozási száma
DZP/15/PN/2024
Leírás

Dostawy produktów leczniczych I - przedmiot zamówienia został podzielony na części. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Liczba części 79/zadań. W poszczególnych zadaniach różne ilości asortymentowe w jednej pozycji lub kilku poz. asortymentowych.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://portal.smart.smartpzp.pl/pcmrzeszow
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: szükséges
https://portal.smart.smartpzp.pl/pcmrzeszow
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
29/05/2024 09:15
Place of performance
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.