Publications Office of the EU
Sportpark Süd - Új stadion- és edzőépület, földbeton falazatmunkák - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a szöveg az Ön böngészési nyelvén gépi fordítással készült

Sportpark Süd - Új stadion- és edzőépület, földbeton falazatmunkák

  • Közzétéve
    25/03/2026
  • Határidő
    28/04/2026
  • Az ajánlatok felbontása
    28/04/2026
  • Udzielono
    01/07/2026
  • Dzisiaj
    04/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Works
Megújítható
No
Vevő
Stadt Offenburg, Fachbereich Bauservice, Zentrale Vergabestelle
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: DE134 Ortenaukreis
Sektor działalności (główny kod CPV)
45223220 Szerkezetburkolási munka
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
-1.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
SOG_BS-2026-0053
Leírás

földmunkák, betonmunkák, falazatok

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://www.vergabe24.de/
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: megengedett
https://www.vergabe24.de/
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
28/04/2026 10:00
Place of performance
Az odaítélés módja
Preis
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
-1.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Rendler Bau GmbH
Postai cím:
Település: Offenburg
Irányítószám: 77656
Ország:
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.