Publications Office of the EU
Procedura aperta per affidamento di accordo quadro per servizi di ingegneria di ambito strutturale afferenti alla progettazione, in relazione ad alcuni interventi del Piano delle opere olimpiche - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Procedura aperta per affidamento di accordo quadro per servizi di ingegneria di ambito strutturale afferenti alla progettazione, in relazione ad alcuni interventi del Piano delle opere olimpiche

  • Közzétéve
    10/09/2024
  • Határidő
    25/09/2024
  • Az ajánlatok felbontása
    25/09/2024
  • Udzielono
    17/03/2025
  • Dzisiaj
    04/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
SocietàInfrastrutture Milano Cortina 2020 2026 S.p.A.
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: ITI43 Roma
Sektor działalności (główny kod CPV)
71250000 Építészeti, mérnöki és felmérési szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
1,000,000.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
800,000.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

Procedura aperta per affidamento dell'accordo quadro, con un solo operatore economico, avente ad oggetto l'esecuzione dei servizi di ingegneria di ambito strutturale afferenti alla progettazione, in relazione ad alcuni degli interventi previsti dal D.P.C.M. dell8.09.2023, recante il Piano complessivo delle opere olimpiche, in capo alla Societàinfrastrutture Milano Cortina 2020-2026 S.p.A

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: eu.europa.publications.PublicProcurement.electronic.submission.not-allowed
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
25/09/2024 12:01
Place of performance
Az odaítélés módja
Kritérium:
Típus: quality
Leírás: A. ESPERIENZE SIMILARI PER SERVIZI DI PROGETTAZIONE (RECUPERO STRUTTURALE COMPLESSI MONUMENTALI
Súlyozás (százalék, pontos): 10
Kritérium:
Típus: quality
Leírás: B.ESPERIENZE SIMILARI PER SERVIZI DI PROGETTAZIONE (OPERE D'ARTE MAGGIORI)
Súlyozás (százalék, pontos): 10
Kritérium:
Típus: quality
Leírás: C. TIPOLOGIA DEI SERVIZI
Súlyozás (százalék, pontos): 20
Kritérium:
Típus: quality
Leírás: D. Adeguatezza della struttura tecnico organizzativa
Súlyozás (százalék, pontos): 28
Kritérium:
Típus: quality
Leírás: E. PARITA' DI GENERE
Súlyozás (százalék, pontos): 2
Kritérium:
Típus: price
Leírás: Prezzo
Súlyozás (százalék, pontos): 30
Becsült érték
1,000,000.00 EUR
Végleges szerződési érték
800,000.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: STUDIO CALVI BEAM SRL
Postai cím:
Település: PAVIA (PV)
Irányítószám: 27100
Ország:
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.