Publications Office of the EU
Franciaország-Párizs: Előre gyártott, moduláris épületek - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franciaország-Párizs: Előre gyártott, moduláris épületek

  • Közzétéve
    25/02/2022
  • Határidő
    21/03/2022
  • Az ajánlatok felbontása
    22/03/2022
  • Udzielono
    25/04/2022
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
siaap
A teljesítés helye
NUTS code: FR103 Yvelines
A vevő székhelye
NUTS code: FR101 Paris
Sektor działalności (główny kod CPV)
44211100 Előre gyártott, moduláris épületek
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
159,120.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
22S0050
Leírás

fourniture et pose de bâtiments modulaires dans le cadre de l'extension des locaux de la SMR au campus du site de Seine Aval
Les prestations incluses au présent marché comprennent :
Fourniture et pose de 5 modules selon la RT 2012
- bardage métallique, habillage sur 4 faces
- garde-Corps toiture
- panneaux fenêtre avec fonction oscillo battant avec volet roulant commandé par manivelle et store intérieur à lame
- revêtement de sol PVC U4p3
- eclairage intérieur et extérieur
- bloc de secours
- prises de courant
- chauffage convecteur rayonnant
- climatiseur réversible pour chaque pièce

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://marches-publics.siaap.fr
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
22/03/2022 09:00
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
159,120.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: algeco sas
Postai cím: 164 Chemin de Balme
Település: Charnay-lès-Mâcon
Irányítószám: 71850
Ország: FRA
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.