Publications Office of the EU
Olaszország-Róma: Általános vezetői tanácsadó szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

Olaszország-Róma: Általános vezetői tanácsadó szolgáltatások

  • Közzétéve
    25/08/2018
  • Határidő
    29/10/2018
  • Udzielono
    07/10/2019
  • Dzisiaj
    03/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
Yes
Vevő
Agea — Agenzia per le erogazioni in agricoltura
A teljesítés helye
NUTS code: ITI43 Roma
A vevő székhelye
NUTS code: ITI43 Roma
Sektor działalności (główny kod CPV)
79411000 Általános vezetői tanácsadó szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
5,046,000.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
2,563,200.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

Servizi di consulenza professionale e supporto specialistico nell’ambito delle funzioni di gestione e certificazione, nonché di controllo amministrativo di primo livello e di controllo di qualità su sistemi di controllo oggettivo da effettuarsi in relazione alle operazioni finanziate nell’ambito del Programma operativo I del Fondo Europeo per gli Aiuti agli Indigenti (FEAD).

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Agea — Agenzia per le Erogazioni in Agricoltura
Postai cím: Via Palestro 81
Település: Roma
NUTS-kód: ITI43
Irányítószám: 00185
Ország: ITA
Kapcsolattartó: Dr.ssa Maria Grazia Ciofani
Fő cím: http://www.agea.gov.it
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nézze meg a linkelt dokumentumokat a részletekért
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
5,046,000.00 EUR
Végleges szerződési érték
2,563,200.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: PricewaterhouseCoopers Advisory S.p.A.
Postai cím: Via Monte Rosa 91
Település: Milano
Irányítószám: 20149
Ország: ITA
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.