Publications Office of the EU
Irodahelyiségek takarítása a Leszno kerületben, Kąkolewo, Road District in Śmigiel, Road District in Górka, összesen 692,93 m² - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a szöveg az Ön böngészési nyelvén gépi fordítással készült

Irodahelyiségek takarítása a Leszno kerületben, Kąkolewo, Road District in Śmigiel, Road District in Górka, összesen 692,93 m²

  • Közzétéve
    04/04/2024
  • Határidő
    10/05/2024
  • Az ajánlatok felbontása
    10/05/2024
  • Udzielono
    13/06/2024
  • Dzisiaj
    04/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: PL415 Miasto Poznań
Sektor działalności (główny kod CPV)
90911200 Épülettakarítási szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
175,915.69 PLN
Felhívás hivatkozási száma
O/PO.D-3.2421.4.2024
Leírás

Irodahelyiség takarítási szolgáltatás: Leszno kerület, ul. Energetyki 12, 64–100 Leszno – területe 265,53 m², Road District in Kąkolewo, ul. Przemysłowa 8, 64–121 Kąkolewo – területe 179,00 m², Road District Śmigiel, Nietążkowo ul. Leśna 53, 64–030 Śmigiel – szobaterülettel – 126,90 m², Górka út, Górka 26, 63–740 Kobylin szobaterülettel – 121,50 m². Takarítási szolgáltatások: porszívózás, különböző felületek mosása tisztítószerek elhelyezésével a szaniterekben és ablakok mosása hathavonta.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://gddkia.eb2b.com.pl
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: szükséges
https://gddkia.eb2b.com.pl
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
10/05/2024 10:00
Place of performance
Az odaítélés módja
Kritérium:
Típus: price
Leírás: Waga kryterium wynosi 60 pkt
Súlyozás (százalék, pontos): 60
Kritérium:
Típus: quality
Leírás: Opis: Aspekt Społeczny (A) Maksymalna ilość punktów wynosi 20 pkt. będzie rozpatrywany na podstawie zaświadczenia potwierdzającego zatrudnienie przynajmniej 1 osoby do wykonywania usługi sprzątania w ramach umowy osób przyjętych z Urzędu Pracy. Waga kryterium wynosi 20 pkt
Súlyozás (százalék, pontos): 20
Kritérium:
Típus: quality
Leírás: Opis „Jakość Usług” (J) Maksymalna ilość punktów wynosi 20 pkt. Oferta, w której Wykonawca zapewni i wyznaczy dodatkową osobę „koordynatora”, Waga kryterium wynosi 20 pkt
Súlyozás (százalék, pontos): 20
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
175,915.69 PLN
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: PUH CLEANEX Waldemar Rogodziński
Postai cím:
Település: Konin
Irányítószám: 62-510
Ország:
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.