Publications Office of the EU
Csehország-Čáslav: Építési munkák - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Csehország-Čáslav: Építési munkák

  • Udzielono
    28/06/2021
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Works
Megújítható
No
Vevő
Město Čáslav
A teljesítés helye
NUTS code: CZ020 Středočeský kraj
A vevő székhelye
NUTS code: CZ020 Středočeský kraj
Sektor działalności (główny kod CPV)
45000000 Építési munkák
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
2,950,000.00
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
5,817,165.98 CZK
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

Předmětem zadávacího řízení je provedení díla, kterým se rozumí: úplné a bezvadné provedení všech stavebních a montážních prací, vč. příslušné inženýrské činnosti, stejně jako všech souvisejících prací a činností, za účelem provedení rekonstrukce hlavního sálu budovy Dusíkova divadla ve městě Čáslav.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Not applicable
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
2,950,000.00
Végleges szerződési érték
5,817,165.98 CZK
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: PWB stavby, s.r.o.
Postai cím: Černý Most, Ocelkova 643/20
Település: Praha
Irányítószám: 198 00
Ország: CZE

Hivatalos elnevezés: PWB stavby s.r.o.
Postai cím: Černý Most, Ocelkova 643/20
Település: Praha
Irányítószám: 19800
Ország: CZE
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.