Publications Office of the EU
Németország-Eschborn: Külföldi gazdasági segítséggel kapcsolatos szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Németország-Eschborn: Külföldi gazdasági segítséggel kapcsolatos szolgáltatások

  • Közzétéve
    23/11/2020
  • Határidő
    21/12/2020
  • Udzielono
    21/04/2021
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: DE71A Main-Taunus-Kreis
Sektor działalności (główny kod CPV)
75211200 Külföldi gazdasági segítséggel kapcsolatos szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
998,235.99 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
930,970.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
81263684
Leírás

GIZ is currently implementing the EUR 9 000 000 technical cooperation project ‘Support to Local Governance Programme’ (LoGo II) in Pakistan (January 2020-December 2022). The module objective is that the local governments in Khyber Pakhtunkhwa and Punjab have the regulatory, personnel and financial prerequisites for the effective delivery of public services. LoGo II is part of a wider programme that focuses on improving public service delivery of in its decentralised structures and to increase political participation of its citizens.
Given the context of ongoing reforms, and its political sensitivities, government partners continue to rely on LoGo II to provide them high quality, impartial technical advisory support based on international best practices. This has assumed a new importance in the context of the Covid-19 outbreak and its related impacts on overall governance and the socioeconomic impacts on the citizens.
In order to cater to the requirements of the partners, LoGo II intends to hire the services of a contractor to provide technical experts.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://ausschreibungen.giz.de/Satellite/notice/CXTRYY6YERF
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
998,235.99 EUR
Végleges szerződési érték
930,970.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: GOPA Worldwide Consultants GmbH
Postai cím: Hindenburgring 18
Település: Bad Homburg
Irányítószám: 61348
Ország: DEU
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.