Publications Office of the EU
Németország-Stuttgart: Csempézés - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Németország-Stuttgart: Csempézés

  • Közzétéve
    26/07/2017
  • Határidő
    29/08/2017
  • Az ajánlatok felbontása
    29/08/2017
  • Udzielono
    24/10/2017
  • Dzisiaj
    03/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Works
Megújítható
No
Vevő
Land Baden-Württemberg, vertreten durch den Landesbetrieb Vermögen und Bau Baden-Württemberg, Amt Stuttgart
A teljesítés helye
NUTS code: DE111 Stuttgart, Stadtkreis
A vevő székhelye
NUTS code: DE111 Stuttgart, Stadtkreis
Sektor działalności (główny kod CPV)
45431000 Csempézés
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
88,000.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
76,672.34 EUR
Felhívás hivatkozási száma
17-05394
Leírás

Fliesenarbeiten.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Land Baden-Württemberg, vertreten durch den Landesbetrieb Vermögen und Bau Baden-Württemberg, Amt Stuttgart
Postai cím: Rotebühlstraße 100
Település: Stuttgart
NUTS-kód: DE111
Irányítószám: 70178
Ország: DEU
Fő cím: www.vba-stuttgart.de
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
29/08/2017 10:30
Place of performance
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
88,000.00 EUR
Végleges szerződési érték
76,672.34 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: von Au – Gehrung Fliesen GmbH
Postai cím: Metzigner Str. 47
Település: Nürtingen
Irányítószám: 72622
Ország: DEU
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.