Publications Office of the EU
Olaszország-Padova: Katéterek - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Olaszország-Padova: Katéterek

  • Udzielono
    06/10/2017
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Azienda Ospedaliera di Padova — U.O.C. Provveditorato ed Economato
A teljesítés helye
NUTS code: ITH36 Padova
A vevő székhelye
NUTS code: ITH36 Padova
Sektor działalności (główny kod CPV)
33141200 Katéterek
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
263,920.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
ID 17Q039
Leírás

Cateteri per crioablazione per trattamento endovascolare della fibrillazione atriale e relativa apparecchiatura in comodato d'uso gratuito per la UOSD Aritmologia dell'Azienda Ospedaliera di Padova per il periodo di 12 mesi.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Not applicable
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
263,920.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Medtronic Italia SpA
Postai cím:
Település: Milano
Irányítószám: 20156
Ország: ITA
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.