Publications Office of the EU
Az „Úszómedence, Vatra Dornei önkormányzat, Lunca Dornei terület, Suceava megye” beruházási célkitűzés tervezése, kivitelezése és a tervező technikai segítségnyújtása - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

- azt jelzi, hogy a szöveg az Ön böngészési nyelvén gépi fordítással készült

Az „Úszómedence, Vatra Dornei önkormányzat, Lunca Dornei terület, Suceava megye” beruházási célkitűzés tervezése, kivitelezése és a tervező technikai segítségnyújtása

  • Közzétéve
    16/02/2022
  • Határidő
    17/05/2022
  • Az ajánlatok felbontása
    17/05/2022
  • Udzielono
    24/08/2022
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Works
Megújítható
No
Vevő
COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA
A teljesítés helye
NUTS code: RO215 Suceava
A vevő székhelye
NUTS code: RO321 Bucureşti
Sektor działalności (główny kod CPV)
45200000 Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Felhívás hivatkozási száma
14273221_2022_PAAPD1336880
Leírás

Az „Úszómedence, Vatra Dornei önkormányzata, Lunca Dornei terület, Suceava megye” beruházási célkitűzés tervezése, kivitelezése és a tervező technikai segítségnyújtása A becsült érték héa nélkül 31 989 432,17 RON, amely a következőkből áll: 3. fejezet – A tervező tervezési és műszaki segítségnyújtási költségei 1 638 309,64 RON – 4. fejezet – Az alapberuházás költségei: 29 787 448,00 RON, ebből: alsapka. 4.1 Építmények és berendezések - 22.052.004,00 lei; alsapka. 4.2 Telepítés – 494 977,00 RON; alsapka. 4.3 Szerelőgépek – 6 135 489,00 RON; alsapka. 4.4. Nem összeszerelő gépek – 218 214,00 RON; alfejezet Adományok – 847 823,00 RON. 5. alcím – Egyéb kiadások: 563.674,53 lej, ebből: Subcap. 5.1 Építési terület szervezése – 450 939,62 RON; Alsapka. 5.2 Kapcsolódó költségek – 112 734,91 RON. A közbeszerzési szerződés módosítása annak érvényességi ideje alatt a 98/2016. sz. törvény 221. cikkében meghatározott feltételek szerint történik. A szerződésnek az érvényességi ideje alatt történő módosítását – a 98/2016. sz. törvény 221. cikkében előírt esetek és feltételek kivételével – új odaítélési eljárás megszervezésével kell elvégezni, a törvény rendelkezéseinek megfelelően. A módosított 98/2016. sz. törvény 160. cikkének (1) bekezdése értelmében az a határidő, amelyen belül a közbeszerzési eljárásban való részvételben érdekelt valamennyi gazdasági szereplőnek joga van az ajánlattételi dokumentációval kapcsolatos pontosításokat vagy kiegészítő információkat kérni, 30 nap, illetve 20 nap az ajánlatok benyújtásának határideje előtt. Az ajánlatkérő szerv megállapítja, hogy a pontosításra vagy kiegészítő információkra vonatkozó valamennyi kérés megválaszolásának határideje az ajánlatok benyújtásának határidejét megelőző 22. nap, illetve 12. nap.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA
Nemzeti nyilvántartási szám: 14273221
Postai cím: Strada: Piata Natiunilor Unite, nr. 9. Punct de lucru Str Povernei nr 1-3 sector 1
Település: Bucuresti
NUTS-kód: RO321
Ország: ROU
Kapcsolattartó: IOANA-ROXANA MAHU
Fő cím: www.cni.ro
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
17/05/2022 15:00
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
Nem áll rendelkezésre
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: EURAS
Postai cím: Strada Sănătăţii, Nr. 7
Település: Satu Mare
Irányítószám: 440182
Ország: ROU

Hivatalos elnevezés: CUBICON INVEST
Postai cím: Strada Oituz, Nr. 8
Település: Baia Mare
Irányítószám: 430202
Ország: ROU

Hivatalos elnevezés: CONSTRUCTII ERBASU
Postai cím: Strada Caramfil G. Nicolae, Nr. 72, Sector: 1
Település: Bucuresti
Irányítószám: 014146
Ország: ROU
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.