Publications Office of the EU
Finnország-Kokkola: Építési munkák - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Finnország-Kokkola: Építési munkák

  • Udzielono
    29/03/2022
  • Dzisiaj
    06/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Works
Megújítható
No
Vevő
Kokkolan Urheilupuisto Oy Karleby Idrottspark Ab
A teljesítés helye
NUTS code: FI1D5 Keski-Pohjanmaa
A vevő székhelye
NUTS code: FI1D5 Keski-Pohjanmaa
Sektor działalności (główny kod CPV)
45000000 Építési munkák
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
50,000,000.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

Hankinnan kohteena on Kokkolan urheilupuiston suunnittelu ja toteutus. Tilaaja hankkii hinta-laatusuhteelta parhaan tarjouksen tehneen palveluntuottajien muodostaman ryhmittymän suunnittelemaan ja toteuttamaan Kokkolan urheilupuiston kehittämistä yhteistyössä Tilaajan kanssa. Vähimmäisvaatimukset ja valintaperusteet on ilmoitettu tarjouspyyntöasiakirjoissa. Hanke on tarkoitus käynnistää kokonaisuutta koskevalla hankesuunnitteluvaiheella (KAS0), jossa määritetään koko hankkeen tarkempi aikataulutus vuosille 2021–2025. Tämä vaihe on tarkoitus toteuttaa 04-06/2022. Hankesuunnitteluvaiheen jälkeen edetään vaiheiden suunnitteluun ja toteutukseen.
Isossa kuvassa hankkeen suunnittelun ja toteutuksen vaiheistus rakentuu vuosien 2022–2025 aikana seuraavien askelten kautta:
Ensimmäisessä vaiheessa on tarkoitus rakentaa harjoitusjääkaukalot ja sisäjuoksurata sekä sisäareenan, jonka kehitysvaihe toteutetaan alustavasti 04-12/2022 ja toteutusvaihe 10/2022–06/2024.
Toisessa vaiheessa on tarkoitus uudistaa jäähalli sekä urheilutalon suojeltu osa, jonka kehitysvaihe toteutetaan alustavasti 01–08/2023 ja toteutusvaihe 08/2023–04/2025.
Kolmannessa vaiheessa on tarkoitus rakentaa jalkapallostadion ensin UEFA 2 -vaatimusten mukaisesti, jonka jälkeen optiona on stadionin rakentaminen UEFA 3 -vaatimusten mukaisesti. Tämän vaiheen kehitysvaihe toteutetaan alustavasti 08/2023–03/2024 ja toteutusvaihe 03/2024–04/2025.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Not applicable
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
Not applicable
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
50,000,000.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: YIT Suomi Oy
Postai cím:
Település: Kokkola
Irányítószám:
Ország: FIN

Hivatalos elnevezés: UKI Arkkitehdit Oy
Postai cím:
Település: Oulu
Irányítószám:
Ország: FIN

Hivatalos elnevezés: Arkkitehtitoimisto Jääskeläinen Oy
Postai cím:
Település: Seinäjoki
Irányítószám:
Ország: FIN

Hivatalos elnevezés: Ramboll Finland Oy
Postai cím:
Település: Espoo
Irányítószám:
Ország: FIN

Hivatalos elnevezés: Granlund Pohjanmaa Oy
Postai cím:
Település: Vaasa
Irányítószám:
Ország: FIN
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.