Publications Office of the EU
OTOLARYNGOLOGICAL VAGY SURGICAL VAGY SURGICAL VAGY SURGICAL ORIGINAL ORGANISATIONAL ORGANISATIONAL ORGANISATIONAL ORGANISATIONAL ORGANISATIONAL ORGANISATIONAL ORGANISATIONAL ORGANISATIONAL ORGANISATIONAL ORGANISATIONAL ORGANISATIONAL ORGANISATIONAL FOR SANITARY STANDARDS IN J. K. ŁUKOWICZ SPECIALISTICAL SECIISTICAL ORGANISATIONAL GYERMEKEKEKBEN ÉS GYÓGYSZERVES BESZERZÉSEKBEN. - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a szöveg az Ön böngészési nyelvén gépi fordítással készült

OTOLARYNGOLOGICAL VAGY SURGICAL VAGY SURGICAL VAGY SURGICAL ORIGINAL ORGANISATIONAL ORGANISATIONAL ORGANISATIONAL ORGANISATIONAL ORGANISATIONAL ORGANISATIONAL ORGANISATIONAL ORGANISATIONAL ORGANISATIONAL ORGANISATIONAL ORGANISATIONAL ORGANISATIONAL FOR SANITARY STANDARDS IN J. K. ŁUKOWICZ SPECIALISTICAL SECIISTICAL ORGANISATIONAL GYERMEKEKEKBEN ÉS GYÓGYSZERVES BESZERZÉSEKBEN.

  • Közzétéve
    26/09/2025
  • Határidő
    07/10/2025
  • Az ajánlatok felbontása
    07/10/2025
  • Udzielono
    24/12/2025
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Works
Megújítható
No
Vevő
Szpital Specjalistyczny im. J. K. Łukowicza
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: PL637 Chojnicki
Sektor działalności (główny kod CPV)
45210000 Magasépítési munka
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
10,487,225.00 PLN
Felhívás hivatkozási száma
FZAP-380-17/25
Leírás

A szerződés tárgya az OTOLARYNGOLOGICAL SURGICAL AND SURGICAL AND SURGICAL SALES MODERNIZÁCIÓJA a SURGICAL SALES SANITAR STANDARDOKHOZ VALÓ ALKALMAZÁSÁVAL J. K. ŁUKOWICZ KÜLÖNLEGES SPECIALISTA JELLEMZŐJÉBEN A CHAIRS-BEN ÉS AZ ORVOSI BERENDEZÉSEK VÁSÁRLÁSÁBAN.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://www.platformazakupowa.pl/pn/szpital_chojnice
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: szükséges
https://www.platformazakupowa.pl/pn/szpital_chojnice
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
07/10/2025 11:00
Place of performance
CPV-kód

45210000 - Magasépítési munka

71220000 - Építészeti tervezési szolgáltatások

45317000 - Egyéb villamos szerelési munka

45451000 - Dekorációs munka

33182100 - Defibrillátor

45422000 - Ácsipari szerelési munka

45262000 - Különleges szakipari munkák a tetőfedésen kívül

45200000 - Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka

45223000 - Szerkezetek építése

33123200 - Elektrokardiográfiai készülékek

45220000 - Mérnöki és építési munkák

45432130 - Padlóburkolás

33192100 - Gyógyászati felhasználású ágyak

45431000 - Csempézés

45215100 - Egészségügyi épületek kivitelezése

45215140 - Kórházi létesítmények építése

45314000 - Távközlési berendezések szerelése

71248000 - Projektfelügyelet és dokumentáció

79930000 - Különleges tervezési szolgáltatások

33192230 - Műtőasztalok

33193120 - Kerekesszékek

45441000 - Üvegezés

45311200 - Villamos szerelés

38423100 - Nyomásmérők

45410000 - Vakolás

45331000 - Fűtés, szellőzés és légkondicionálás szerelése

45440000 - Festés és üvegezés

45343000 - Tűzmegelőző szerelési munkák

31524110 - Műtőlámpák

33112200 - Ultrahangkészülék

45232460 - Szaniterszerelési munka

33160000 - Műtéti technikák

45316000 - Megvilágító- és jelzőrendszerek szerelése

45400000 - Épületbefejezési munka

45421000 - Asztalosipari munka

45312000 - Riasztórendszer és antennák szerelése

45320000 - Szigetelési munka

45450000 - Egyéb épületbefejezési munka

71200000 - Építészeti és ezzel kapcsolatos szolgáltatások

45442000 - Védőbevonat felvitele

71320000 - Mérnöki tervezési szolgáltatások

33100000 - Orvosi felszerelések

33195000 - Páciensfigyelő rendszerek

45330000 - Víz-, gázvezeték-szerelési és szaniterszerelési munka

79932000 - Belsőépítészeti szolgáltatások

33167000 - Sebészeti lámpák

45432000 - Padlólerakás és -burkolás, falburkolás és tapétázás

45453000 - Nagyjavítás és felújítás

45323000 - Hangszigetelési munka

45215130 - Klinika építése

33111000 - Röntgenberendezések

Az odaítélés módja
Ocena jakości sprzęt medyczny (OJ)
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
10,487,225.00 PLN
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: MARBRUK M. KWIATKOWSKI SP. K.
Postai cím:
Település: CHARZYKOWY
Irányítószám: 89-60
Ország:
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.