Publications Office of the EU
Szlovákia-Bratislava: Összetett termelésű (kogenerációs) erőmű építési munkái - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

Szlovákia-Bratislava: Összetett termelésű (kogenerációs) erőmű építési munkái

  • Közzétéve
    23/01/2023
  • Határidő
    20/04/2023
  • Udzielono
    03/07/2024
  • Dzisiaj
    02/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Works
Megújítható
No
Vevő
MH Teplárenský holding, a.s.
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: SK010 Bratislavský kraj
Sektor działalności (główny kod CPV)
45251220 Összetett termelésű (kogenerációs) erőmű építési munkái
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
29,179,736.80 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Felhívás hivatkozási száma
VS ZIL 7
Leírás

Predmetom zákazky je realizácia energetického zdroja na výrobu tepla a elektriny na technologickej koncepcii dvoch (2) plynových motorov a ostatného príslušenstva. Súčasťou diela je aj rekonštrukcia distribučného transformátora T10 s
dodávkou nového transformátora s príslušenstvom.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://josephine.proebiz.com/sk/tender/36723/summary
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nézze meg a linkelt dokumentumokat a részletekért
Place of performance
CPV-kód

45251220 - Összetett termelésű (kogenerációs) erőmű építési munkái

45317200 - Transzformátorok villamos szerelése

31121200 - Szikragyújtású motorhoz való áramfejlesztő készlet

71300000 - Mérnöki szolgáltatások

45259000 - Üzem javítása és karbantartása

42111000 - Motor

45333100 - Gázszabályozó berendezések szerelése

45262680 - Hegesztés

45110000 - Épületbontás és bontási munka, földmunka

45223100 - Fémszerkezet összeállítása

45223210 - Acélszerkezetek építése

45262640 - Környezetvédelmi fejlesztések

71000000 - Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások

38424000 - Mérő- és ellenőrző berendezések

71250000 - Építészeti, mérnöki és felmérési szolgáltatások

45231112 - Csőrendszer szerelése

31120000 - Áramfejlesztők

45232221 - Áramátalakító alállomás

45255400 - Előállítási munka

45232220 - Alállomás építése

51140000 - Motorbeszerelési szolgáltatások

50500000 - Szivattyúval, szeleppel, csappal, fémtartállyal és gépekkel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások

50530000 - Gépjavítási és -karbantartási szolgáltatások

50000000 - Javítási és karbantartási szolgáltatások

31170000 - Transzformátorok

Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
29,179,736.80 EUR
Végleges szerződési érték
Nem áll rendelkezésre
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: PPA CONTROLL, a.s.
Postai cím:
Település: Bratislava
Irányítószám: 83000
Ország:
Hivatalos elnevezés: innogy Energo, s.r.o.
Postai cím:
Település: Praha
Irányítószám: 10800
Ország:
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.