Publications Office of the EU
Németország-Annaberg-Buchholz: Építési munkák - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Németország-Annaberg-Buchholz: Építési munkák

  • Udzielono
    02/07/2020
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Works
Megújítható
No
Vevő
Landratsamt Erzgebirgskreis
A teljesítés helye
NUTS code: DED42 Erzgebirgskreis
A vevő székhelye
NUTS code: DED42 Erzgebirgskreis
Sektor działalności (główny kod CPV)
45000000 Építési munkák
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
0.01 EUR
Felhívás hivatkozási száma
2010/1/8/20/709
Leírás

Die Stahlbau und Schlosserarbeiten finden im Rahmen der der Sanierung und Erweiterung des Bergbaumuseum Oelsnitz/Erzgebirge statt.
Die im LV enthaltenen Positionen enthalten die nachfolgenden Leistungen.
Die Herstellung von Handläufen in diversen Ausführungs- und Befestigungsvarianten. Die gesamte Länge der Handläufe umfasst ca. 260,00 laufende m.
Die Herstellung zweier Stahlbauemporen die zum Teil im Bestandsmauerwerk Eingebunden werden. Die gesamte Fläche der zwei Emporen umfasst ca. 196,00 m2.
Die Herstellung einer innenliegende Stahlglastrennwand. Die gesamte Fläche der Glastrennwand umfasst ca. 47,00 m2.
Die Herstellung einer Stahltreppe innerhalb des Bestandsgebäudes. Die Treppenanlage besteht aus der Treppe (16 STG 16,7/28,0) sowie einer Dazugehörigen begehbaren Fläche (ca. 12,80 m2).
Korrosionsschutzarbeiten an Bestandsbauteilen wie Fachwerkträger diversen Stahlprofilen und Elementen des Bestandstragwerks des Förderturms, Fläche c.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Not applicable
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
0.01 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Profil Stahl- und Metallbau GmbH
Postai cím: Gerbisbacher Dorfstraße 59
Település: Jessen/Elster
Irányítószám: 06917
Ország: DEU
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.