Publications Office of the EU
Alváz, karosszéria és tűzoltóság műszaki terhelése a HLF 20 tűzoltócsoport jármű beszerzéséhez a DIN 14530-27 szerint - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a szöveg az Ön böngészési nyelvén gépi fordítással készült

Alváz, karosszéria és tűzoltóság műszaki terhelése a HLF 20 tűzoltócsoport jármű beszerzéséhez a DIN 14530-27 szerint

  • Határidő
    07/04/2026
  • Az ajánlatok felbontása
    07/04/2026
  • Közzétéve
    24/04/2026
  • Dzisiaj
    02/09/2026
Állapot
Benyújtás lezárva
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Große Kreisstadt Leutkirch im Allgäu
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: DE148 Ravensburg
Sektor działalności (główny kod CPV)
34144210 Tűzoltójárművek
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Részek száma
2
Felhívás hivatkozási száma
AV273767-EU
Leírás

Az alváz, a felépítmény és a rakodás szállítása

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://plattform.aumass.de/Veroeffentlichung/av273767-eu
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: szükséges
https://plattform.aumass.de/Veroeffentlichung/av273767-eu
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
07/04/2026 10:30
Place of performance
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.