Publications Office of the EU
CAFM-szoftverek beszerzése - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

- azt jelzi, hogy a szöveg az Ön böngészési nyelvén gépi fordítással készült

CAFM-szoftverek beszerzése

  • Udzielono
    12/11/2024
  • Dzisiaj
    02/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Land Hessen, vertreten durch die Hessische Zentrale für Datenverarbeitung
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: DE714 Wiesbaden, Kreisfreie Stadt
Sektor działalności (główny kod CPV)
72200000 Szoftverprogramozási és tanácsadási szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
4,218,756.50 EUR
Felhívás hivatkozási száma
VG-3000-2023-0019
Leírás

A műszaki, infrastrukturális és kereskedelmi folyamatok hatékony támogatásához és ellenőrzéséhez. Létesítménygazdálkodás / Létesítménygazdálkodás célja egy egységes, szabványosított és testreszabott CAFM-rendszer bevezetése.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Nem áll rendelkezésre
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Az odaítélés módja
Preis
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
4,218,756.50 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: pit - cup GmbH
Postai cím:
Település: Heidelberg
Irányítószám: 69115
Ország:
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.