Publications Office of the EU
Franciaország-Valenciennes: Közútkarbantartás - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franciaország-Valenciennes: Közútkarbantartás

  • Közzétéve
    08/01/2021
  • Határidő
    05/02/2021
  • Az ajánlatok felbontása
    05/02/2021
  • Udzielono
    12/04/2021
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Works
Megújítható
No
Vevő
cté d'agglo Valenciennes Métropole
A teljesítés helye
NUTS code: FRE11 Nord
A vevő székhelye
NUTS code: FRE11 Nord
Sektor działalności (główny kod CPV)
45233141 Közútkarbantartás
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
8,212,000.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
7,621,976.69 EUR
További részletekért kérjük, tájékozódjon az egyes részeknél.
Részek száma
3
Felhívás hivatkozási száma
M2021-CHASSE-ROYALE-1
Leírás

travaux d'aménagement des espaces publics du quartier Chasse Royale - phase 1

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://marchespublics596280.fr/
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
05/02/2021 12:01
Vevők
communauté d'agglomération de La Porte du Hainaut
Place of performance
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.