Publications Office of the EU
Franciaország-Meyzieu: Asztalosipari munka - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

Franciaország-Meyzieu: Asztalosipari munka

  • Udzielono
    13/07/2015
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Works
Megújítható
No
Vevő
Nem áll rendelkezésre
A teljesítés helye
NUTS code: FRK26 Rhône
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
45421000 Asztalosipari munka
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
51,956.92 EUR
Felhívás hivatkozási száma
15V014T
Leírás

Travaux d'installation de menuiseries extérieures dans différents bâtiments de la ville de Meyzieu (menuiseries aluminium et PVC). Travaux prévus du 30.6.2015 jusqu'à la fin du délai de garantie de parfait achèvement des prestations. Les travaux pourront s'étaler jusqu'au 30.4.2016. Dans le cadre de la rénovation de ses équipements, la commune de Meyzieu souhaite entreprendre plusieurs types de travaux d'installation de menuiseries extérieures dans différents bâtiments communaux:
— au gymnase du Carreau, remplacement des menuiseries bois de la salle sportive par des ensembles en aluminium
— au centre aquatique, remplacement d'une porte acier d'un local stockage coupe feu par une porte grillagée en aluminium
— au logement du gardien du gymnase Galois, remplacement de deux menuiseries bois ainsi que les volets d'un logement
— au groupe scolaire Cassin, création d'une ouverture dans un local.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Not applicable
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
CPV-kód

45421000 - Asztalosipari munka

45330000 - Víz-, gázvezeték-szerelési és szaniterszerelési munka

45430000 - Padló- és falburkolás

Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
51,956.92 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Diffusion menuiseries fermetures (DMF)
Postai cím: Zone industrielle, 6 avenue du Docteur Schweitzer
Település: Meyzieu
Irányítószám: 69330
Ország: FRA
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.