Publications Office of the EU
Románia-Bestepe: Szoftverkonfigurálási szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

Románia-Bestepe: Szoftverkonfigurálási szolgáltatások

  • Közzétéve
    19/10/2022
  • Határidő
    23/11/2022
  • Az ajánlatok felbontása
    23/11/2022
  • Udzielono
    20/02/2023
  • Dzisiaj
    05/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
COMUNA BESTEPE (PRIMARIA COMUNEI BESTEPE)
A teljesítés helye
NUTS code: RO225 Tulcea
A vevő székhelye
NUTS code: RO225 Tulcea
Sektor działalności (główny kod CPV)
72265000 Szoftverkonfigurálási szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
1,000,000.00 RON
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
1,000,000.00 RON
Felhívás hivatkozási száma
16363398_2022_PAAPD13718 SMIS 154671
Leírás

Scopul achiziției vizează creșterea performanței administrației publice la nivelul UAT Beștepe și instituțiilor subordonate, în domeniul asigurării serviciilor sociale și medicale, prin implementarea de măsuri de simplificare a procedurilor administrative cu caracter general de tip front-office și back-office, respectiv eficientizarea fluxurilor de comunicare intra și interinstituționale.
Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor: 18 zile.
Autoritatea contractanta va răspunde solicitarilor de clarificari in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: COMUNA BESTEPE (PRIMARIA COMUNEI BESTEPE)
Nemzeti nyilvántartási szám: 16363398
Postai cím: Strada: Tulcei , nr. 76
Település: Bestepe
NUTS-kód: RO225
Irányítószám: 827133
Ország: ROU
Kapcsolattartó: Dumitru Tipirigan
Fő cím: www.primaria-bestepe.ro
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
23/11/2022 15:00
Place of performance
CPV-kód

72265000 - Szoftverkonfigurálási szolgáltatások

30000000 - Irodai és számítástechnikai gépek, berendezések és kellékek, a bútorzat és a szoftvercsomagok kivételével

30210000 - Adatfeldolgozó gépek (hardver)

30200000 - Számítógépek és tartozékaik

Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
1,000,000.00 RON
Végleges szerződési érték
1,000,000.00 RON
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: ACONNECT SMART SOFTWARE
Postai cím: Strada Putna, Nr. 13
Település: Timisoara
Irányítószám: 190000
Ország: ROU
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.