Publications Office of the EU
Spanyolország-Valencia: Gázolaj - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanyolország-Valencia: Gázolaj

  • Közzétéve
    12/04/2022
  • Határidő
    09/05/2022
  • Az ajánlatok felbontása
    24/05/2022
  • Udzielono
    30/08/2022
  • Dzisiaj
    03/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
Yes
Vevő
Concejalía Delegada de Contratación del Ajuntament de València
A teljesítés helye
NUTS code: ES523 Valencia / València
A vevő székhelye
NUTS code: ES523 Valencia / València
Sektor działalności (główny kod CPV)
09134000 Gázolaj
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
396,694.20 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
198,347.10 EUR
Felhívás hivatkozási száma
04101/2021/240-su
Leírás

Suministro de combustible (gasóleo) para calefacción de los colegios públicos,

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Concejalía Delegada de Contratación del Ajuntament de València
Nemzeti nyilvántartási szám: P4625200C
Postai cím: Plaça de l'Ajuntament, 1
Település: València
NUTS-kód: ES523
Irányítószám: 46002
Ország: ESP
Kapcsolattartó: Concejalía Delegada de Contratación del Ajuntament de València
Fő cím: http://www.valencia.es
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
24/05/2022 09:30
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
396,694.20 EUR
Végleges szerződési érték
198,347.10 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Repsol Comercial de Productos Petrolíferos, S.A.
Postai cím: Méndez Álvaro, 44
Település: Madrid
Irányítószám: 28045
Ország: ESP
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.