Publications Office of the EU
Franciaország-Le Puy-en-Velay: Parti sziklafal megerősítő munkái - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franciaország-Le Puy-en-Velay: Parti sziklafal megerősítő munkái

  • Közzétéve
    12/07/2017
  • Határidő
    11/08/2017
  • Az ajánlatok felbontása
    28/08/2017
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Benyújtás lezárva
A szerződés típusa
Works
Megújítható
Yes
Vevő
Département de la Haute-Loire
A teljesítés helye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
A vevő székhelye
NUTS code: FRK13 Haute-Loire
Sektor działalności (główny kod CPV)
45243100 Parti sziklafal megerősítő munkái
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
1,140,000.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Felhívás hivatkozási száma
17CONF0
Leírás

Le présent accord-cadre concerne la réalisation de travaux de confortement et de protection des talus et versants rocheux sur l'ensemble du département de la Haute-Loire. Il comprend entre autres la réalisation de purges, la pose de grillages, d'ancrages passifs, de filets de cable et d'écrans pare-blocs. Un CCTP, un bordereau des prix et un détail estimatif seront établis pour chaque nouvelle opération correspondant à un marché subséquent.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Departement de la Haute-Loire
Postai cím: direction Ressources et Ingénierie Service Juridique et Achats 1 Place Monseigneur de Galard Cs20310
Település: Le Puy-en-Velay Cedex
NUTS-kód: FR723
Irányítószám: 43009
Ország: FRA
Fő cím: http://hauteloire.marcoweb.fr
Elektronikusan:
http://hauteloire.marcoweb.fr
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Keretmegállapodás several gazdasági szereplővel
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
28/08/2017 08:30
Place of performance
Nem áll rendelkezésre
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
1,140,000.00 EUR
Végleges szerződési érték
Nem áll rendelkezésre
A szerződések odaítélése
Nem áll rendelkezésre
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.