Publications Office of the EU
Franciaország-Boussy-Saint-Antoine: Különféle élelmiszertermékek - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franciaország-Boussy-Saint-Antoine: Különféle élelmiszertermékek

  • Közzétéve
    01/04/2022
  • Határidő
    13/05/2022
  • Törölve
    17/06/2022
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Canceled
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
Yes
Vevő
ville de Boussy Saint Antoine
A teljesítés helye
NUTS code: FR France
A vevő székhelye
NUTS code: FR France
Sektor działalności (główny kod CPV)
15800000 Különféle élelmiszertermékek
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
1,800,000.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
1,386,187.28 EUR
További részletekért kérjük, tájékozódjon az egyes részeknél.
Részek száma
2
Felhívás hivatkozási száma
2022-05
Leírás

fourniture et livraison de denrées alimentaires et de consommables pour la confection des repas et des goûters pour les restaurants scolaires et les centres de loisirs et Livraison en liaison froide

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://achats-franciliens.safetender.com
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
13/05/2022 12:30
Place of performance
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.