Publications Office of the EU
Franciaország-Chambéry: Hulladékkal és szeméttel kapcsolatos szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franciaország-Chambéry: Hulladékkal és szeméttel kapcsolatos szolgáltatások

  • Közzétéve
    06/04/2022
  • Határidő
    02/05/2022
  • Az ajánlatok felbontása
    02/05/2022
  • Udzielono
    16/06/2022
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
ght Savoie-Belley
A teljesítés helye
NUTS code: FRK Auvergne-Rhône-Alpes
A vevő székhelye
NUTS code: FRK27 Savoie
Sektor działalności (główny kod CPV)
90500000 Hulladékkal és szeméttel kapcsolatos szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
4,000,000.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
311,134.00 EUR
További részletekért kérjük, tájékozódjon az egyes részeknél.
Részek száma
20
Felhívás hivatkozási száma
2022_fcs_0004
Leírás

collecte et traitement des déchets des établissements du Ght Savoie-Belley et de la Blanchisserie des Hôpitaux de Savoie (Bhs)

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://agysoft.marches-publics.info/
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Keretmegállapodás single gazdasági szereplővel
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
02/05/2022 12:05
Place of performance
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.