Publications Office of the EU
Norvégia-Drammen: Adminisztrációs szoftvercsomag - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

Norvégia-Drammen: Adminisztrációs szoftvercsomag

  • Közzétéve
    26/07/2013
  • Határidő
    02/09/2013
  • Törölve
    20/09/2013
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Törölve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Drammensregionens kommunale IKT-tjeneste
A teljesítés helye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
48219300 Adminisztrációs szoftvercsomag
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
2,200,000.00 NOK
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Az eljárás lezárult
Felhívás hivatkozási száma
13/5627
Leírás

Drammensregionen IKT (D-IKT) shall acquire an electronic tool for procurement implementation and contract management system with integration with municipality's archive systems.
The Awarding Authority requests only one solution where the procurement implementation system and contract management system is delivered fully integrated as part of the same system. It is the Awarding Authority's purpose to acquire an electronic tool that safeguards as many of the stages and the needs in the public procurement process. The procurement process is defined as the main stages from the needs assessment and including the evaluation and lessons learned, as well as all the main stages subparagraphs. The mentioned main and sub-stages are described on the Agency for Public Management and eGovernment (Difi) Web site: http://www.anskaffelser.no/anskaffelser/anskaffelsesprosessen/vurdere-behov-1
NOTE: To register your interest in this notice and obtain any additional information please visit the Doffin Web Site at http://www.doffin.no/Search/Search_Switch.aspx?ID=301618.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Drammensregionens kommunale IKT-tjeneste
Postai cím: Drammen Rådhus, Engene 1
Település: Drammen
Irányítószám: 3008
Ország: NOR
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A hirdetmény közbeszerzési szerződésre vonatkozik
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nézze meg a linkelt dokumentumokat a részletekért
Place of performance
Nem áll rendelkezésre
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
2,200,000.00 NOK
Végleges szerződési érték
Az eljárás lezárult
A szerződések odaítélése
Az eljárás lezárult
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.