Publications Office of the EU
Aufzug und Treppenlift - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Aufzug und Treppenlift

  • Közzétéve
    17/03/2025
  • Határidő
    17/04/2025
  • Az ajánlatok felbontása
    17/04/2025
  • Udzielono
    22/07/2025
  • Dzisiaj
    03/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Works
Megújítható
No
Vevő
Vergabestelle Landeshauptstadt Stuttgart
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: DE111 Stuttgart, Stadtkreis
Sektor działalności (główny kod CPV)
45313100 Felvonó szerelése
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
93,432.90 EUR
Felhívás hivatkozási száma
4610_EU_170425
Leírás

1. Lieferung und Einbau eines triebwerksraumlosen Personenaufzuges gem. DIN EN 81-20/50 bzw. -70 für barrierefreien Zugang, Tragkraft 630 kg, 8 Personen. Errichtung im Betonschacht in Dübelmontage, Förderhöhe 6,65 m, 3 Haltstellen, 4 Zugänge, Durchladung, Geschwindigkeit 1,0 m/s 2. Lieferung und Einbau eines Treppenlifts (Plattformaufzug) gem. Maschinenverordnung (EU) 2023/1230 im überdachten Freibereich, Tragkraft 300 kg, Förderhöhe 740 mm, mit Drehflügeltür, Plattformgröße 1,06 x 1,46 m BxT, Geschwindigkeit 2,0 cm/s

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://www.meinauftrag.rib.de
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: megengedett
https://www.meinauftrag.rib.de
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
17/04/2025 09:30
Az odaítélés módja
Kritérium:
Típus: price
Leírás: nur Preis
Súlyozás (százalék, pontos):
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
93,432.90 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: PaulSchaab Elevator GmbH
Postai cím:
Település: Dettingen an der Erms
Irányítószám: 72581
Ország:
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.