Publications Office of the EU
Kirkon korjaussuunnittelu, sähkösuunnittelu - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Kirkon korjaussuunnittelu, sähkösuunnittelu

  • Közzétéve
    10/04/2025
  • Határidő
    15/04/2025
  • Az ajánlatok felbontása
    15/04/2025
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Benyújtás lezárva
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
Yes
Vevő
Haninge kommun
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: SE110 Stockholms län
Sektor działalności (główny kod CPV)
71000000 Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Felhívás hivatkozási száma
UPP-2024-00017
Leírás

Ylitornion seurakunnan kirkon, kellotapulin sekä varasto- ja sosiaalirakennuksen sähkösuunnittelu tarjouspyyntöasiakirjojen mukaisesti. Tämä ilmoitus korvaa hankintayksikön aiemman (2025-155706) 28.3.2025 julkaistun HILMA-ilmoituksen.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://www.hankintailmoitukset.fi/fi/tendering/procedure/15684/call-for-tenders
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: szükséges
https://www.hankintailmoitukset.fi/fi/tendering/procedure/15684/call-for-tenders
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
15/04/2025 15:15
Place of performance
Az odaítélés módja
Kritérium:
Típus: price
Leírás: Halvin kokonaishintatarjous.
Súlyozás (százalék, pontos):
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
Nem áll rendelkezésre
A szerződések odaítélése
Nem áll rendelkezésre
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.