Publications Office of the EU
Lengyelország-Oświęcim: Közvilágítás-karbantartási szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lengyelország-Oświęcim: Közvilágítás-karbantartási szolgáltatások

  • Udzielono
    07/09/2021
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Miasto Oświęcim ul. Zaborska 2
A teljesítés helye
NUTS code: PL21A Oświęcimski
A vevő székhelye
NUTS code: PL21A Oświęcimski
Sektor działalności (główny kod CPV)
50232100 Közvilágítás-karbantartási szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
221,330.62
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
1,325,330.62 EUR
Felhívás hivatkozási száma
ZP.271.29.2021.II
Leírás

Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie (eksploatacja i konserwacja) oświetlenia dróg i terenów miasta
Oświęcim – stanowiącego własność TAURON Nowe Technologie S.A. w latach 2022-2023.
Opis przedmiotu zamówienia:
1) Ilość punktów (opraw) do utrzymania wynosi 2 750 szt.
2) Ilość punktów, o których mowa w pkcie 1 będzie ulegała zmianie (punkty dobudowane lub zlikwidowane).
Podstawą do zmiany będzie protokół spisany w tej sprawie pomiędzy przedstawicielami Zamawiającego i
Wykonawcy.
3) Wykaz punktów oświetlenia stanowi załącznik nr 1 do zaproszenia.
4) Szczegółowy opis, zakres rzeczowy utrzymania oświetlenia oraz postanowienia umowne zawiera projekt
umowy przekazany wykonawcy

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Not applicable
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
221,330.62
Végleges szerződési érték
1,325,330.62 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: TAURON Nowe technologie S. A.
Postai cím: Plac Powstańców Śląskich 20
Település: Wrocław
Irányítószám: 53-314
Ország: POL
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.