Publications Office of the EU
Nyílt eljárás gumiabroncsok értékesítésére és kiegészítő szolgáltatások nyújtására a Marche Multiservizi SpA részére - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a szöveg az Ön böngészési nyelvén gépi fordítással készült

Nyílt eljárás gumiabroncsok értékesítésére és kiegészítő szolgáltatások nyújtására a Marche Multiservizi SpA részére

  • Közzétéve
    15/11/2024
  • Határidő
    18/12/2024
  • Udzielono
    02/04/2025
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
Yes
Vevő
Marche Multiservizi S.p.A.
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: ITI31 Pesaro e Urbino
Sektor działalności (główny kod CPV)
34351100 Gépjárművek gumiabroncsai
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
390,000.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
331,800.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
T24_7772
Leírás

Nyílt eljárás gumiabroncsok értékesítésére és kiegészítő szolgáltatások nyújtására a Marche Multiservizi SpA részére

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://portalefornitori.gruppohera.it
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: szükséges
https://portalefornitori.gruppohera.it
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
Kritérium:
Típus: price
Leírás: Minor prezzo
Súlyozás (százalék, pontos):
Becsült érték
390,000.00 EUR
Végleges szerződési érték
331,800.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: EM FLEET SRL
Postai cím:
Település: GUIDONIA MONTECELIO
Irányítószám: 00012
Ország:
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.