Publications Office of the EU
Lengyelország-Turek: Gyógyszerészeti termékek - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lengyelország-Turek: Gyógyszerészeti termékek

  • Közzétéve
    28/10/2016
  • Határidő
    06/12/2016
  • Az ajánlatok felbontása
    06/12/2016
  • Udzielono
    01/02/2017
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Turku
A teljesítés helye
NUTS code: PL414 Koniński
A vevő székhelye
NUTS code: PL414 Koniński
Sektor działalności (główny kod CPV)
33600000 Gyógyszerészeti termékek
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
315,770.64 PLN
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
1,184,861.59 EUR
További részletekért kérjük, tájékozódjon az egyes részeknél.
Részek száma
14
Felhívás hivatkozási száma
PN XVI/2016
Leírás

Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Turku określonych w 14 pakietach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i ilości znajdują się w Załączniku nr 2 do specyfikacji istotnych warunków zamówienia.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Turku
Postai cím: ul. Poduchowne 1
Település: Turek
NUTS-kód: PL414
Irányítószám: 62-700
Ország: POL
Kapcsolattartó: Urszula Niedbalska
Fő cím: www.szpital.turek.pl
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
06/12/2016 09:15
Place of performance
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.