Publications Office of the EU
Vásároljon két vészhelyzeti járművet (HV) egy másik biztonsági régióban történő korábbi forgalomba helyezéssel - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a szöveg az Ön böngészési nyelvén gépi fordítással készült

Vásároljon két vészhelyzeti járművet (HV) egy másik biztonsági régióban történő korábbi forgalomba helyezéssel

  • Udzielono
    12/01/2026
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Veiligheidsregio Noord Holland Noord
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: NL328 Alkmaar en omgeving
Sektor działalności (główny kod CPV)
34144213 Tűzoltóautók
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
2.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
CB20250072
Leírás

Önkéntes átláthatóság két, egy másik biztonsági régióban előzőleg üzembe helyezett vészhelyzeti jármű (HV) beszerzése esetén Két, daruval felszerelt vészhelyzeti jármű beszerzését érinti, amelyeket előzőleg egy másik biztonsági régióban helyeztek üzembe.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Nem áll rendelkezésre
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
offerte
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
2.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Veiligheidsregio Fryslân
Postai cím:
Település: Leeuwarden
Irányítószám: 8913HR
Ország:
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.