Publications Office of the EU
Franciaország-La Garde: Terepkialakítási munka - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franciaország-La Garde: Terepkialakítási munka

  • Udzielono
    30/04/2014
  • Dzisiaj
    05/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Works
Megújítható
No
Vevő
Nem áll rendelkezésre
A teljesítés helye
NUTS code: FRL05 Var
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
45111291 Terepkialakítási munka
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
173,955.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
Zunino2
Leírás

Travaux de démolition et aménagement de surface à l'école maternelle Zunino 2.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Not applicable
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
173,955.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Société Monti Nanni
Postai cím: 399 chemin de l'Estagnol
Település: La Crau
Irányítószám: 83260
Ország:
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.