Publications Office of the EU
Görögország-Tripoli: Élelmiszerek, italok, dohány és kapcsolódó termékek - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

Görögország-Tripoli: Élelmiszerek, italok, dohány és kapcsolódó termékek

  • Udzielono
    01/12/2014
  • Dzisiaj
    02/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Nem áll rendelkezésre
A teljesítés helye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
15000000 Élelmiszerek, italok, dohány és kapcsolódó termékek
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
78,601.76
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
209,583.21 EUR
Felhívás hivatkozási száma
12514/26-06-2014 (αριθμός διακήρυξης)
Leírás

Σύμβασεις τροφίμων - είδη άρτου και αρτοσκευασμάτων, διάφορα είδη παντοπωλείου και κατεψυγμένα κρέατα, κατεψυγμένα ψαριά και χταπόδια και διάφορα οπωρολαχανικά και νωπών κρεάτων,

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Not applicable
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Nem áll rendelkezésre
CPV-kód

15000000 - Élelmiszerek, italok, dohány és kapcsolódó termékek

15500000 - Tejtermék

15810000 - Kenyér, friss péksütemények és cukrászsütemények

15800000 - Különféle élelmiszertermékek

15200000 - Halkészítmények és tartósított halak

15330000 - Feldolgozott gyümölcsök és zöldségek

15300000 - Gyümölcs, zöldségfélék és kapcsolódó termékek

15890000 - Különféle élelmiszerek és szárazáruk

03000000 - Növénytermesztési, állattenyésztési, halászati, erdészeti és kapcsolódó termékek

15110000 - Hús

15100000 - Állati termékek, hús és húskészítmények

Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
78,601.76
Végleges szerződési érték
209,583.21 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: ΕΠ. Ψυχογυιός και ΣΙΑ ΟΕ
Postai cím:
Település:
Irányítószám:
Ország: GRC
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.