Publications Office of the EU
Spanyolország-Santa Cruz de Tenerife: Jogi tanácsadási szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanyolország-Santa Cruz de Tenerife: Jogi tanácsadási szolgáltatások

  • Közzétéve
    04/02/2019
  • Határidő
    14/02/2019
  • Törölve
    18/02/2019
  • Az ajánlatok felbontása
    27/02/2019
  • Dzisiaj
    03/09/2026
Állapot
Canceled
A szerződés típusa
Services
Megújítható
Yes
Vevő
Mercatenerife, S. A.
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: ES709 Tenerife
Sektor działalności (główny kod CPV)
79111000 Jogi tanácsadási szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
72,000.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Az eljárás lezárult
Felhívás hivatkozási száma
2019/01
Leírás

La contratación de servicios de asesoría jurídica.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://mercatenerife.com/perfil-del-contratante
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
27/02/2019 13:00
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
72,000.00 EUR
Végleges szerződési érték
Az eljárás lezárult
A szerződések odaítélése
Az eljárás lezárult
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.