Publications Office of the EU
Németország-Landsberg am Lech: Iskolaépületek kivitelezése - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Németország-Landsberg am Lech: Iskolaépületek kivitelezése

  • Bejelentve
    04/11/2019
  • Közzététel becsült időpontja
    16/12/2019
  • Közzétéve
    23/12/2019
  • Határidő
    04/02/2020
  • Az ajánlatok felbontása
    04/02/2020
  • Udzielono
    02/03/2020
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Works
Megújítható
No
Vevő
Landratsamt Landsberg am Lech
A teljesítés helye
NUTS code: DE21E Landsberg am Lech
A vevő székhelye
NUTS code: DE21E Landsberg am Lech
Sektor działalności (główny kod CPV)
45214200 Iskolaépületek kivitelezése
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
75,547.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

Die Wolfgang-Kubelka-Realschule in Schondorf am Ammersee wird Erweitert und Saniert.
Im Rahmen des Gesamtprojekts werden eine neue 3-fach Sporthalle errichtet, eine vorhandene Turnhalle entfernt und durch einen Erweiterungsbau mit naturwissenschaftlichen Räumen und einer Mensa ersetzt.Im Bestandsgebäude werden Umnutzungen, Brandschutzmaßnahmen und energetische Verbesserungen durchgeführt. Abschließend werden die Außenanlagen angepasst.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
http://www.staatsanzeiger-eservices.de
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
04/02/2020 14:45
Place of performance
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
75,547.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Planotec Innenausbau GmbH
Postai cím:
Település: Tüßling
Irányítószám:
Ország: DEU
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.