Publications Office of the EU
Németország-Köln: Íróasztalok - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

- azt jelzi, hogy a szöveg az Ön böngészési nyelvén gépi fordítással készült

Németország-Köln: Íróasztalok

  • Közzétéve
    06/09/2023
  • Határidő
    04/10/2023
  • Az ajánlatok felbontása
    04/10/2023
  • Udzielono
    05/01/2024
  • Dzisiaj
    02/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
StEB Stadtentwässerungsbetriebe Köln, AöR
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: DEA23 Köln, Kreisfreie Stadt
Sektor działalności (główny kod CPV)
39121100 Íróasztalok
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
345,000.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
2023000161
Leírás

Állítható magasságú íróasztalok szállítására vonatkozó keretszerződés

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: StEB Stadtentwässerungsbetriebe Köln, AöR
Postai cím: Ostmerheimer Str. 555
Település: Köln
NUTS-kód: DEA23
Irányítószám: 51109
Ország: DEU
Kapcsolattartó: Stadtentwässerungsbetriebe Köln, AöR
Fő cím: http://www.steb-koeln.de
Elektronikusan:
https://www.subreport.de/E54441861
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Keretmegállapodás single gazdasági szereplővel
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
04/10/2023 10:00
CPV-kód

39121100 - Íróasztalok

39130000 - Irodabútor

Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
345,000.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Runte Bürotechnik E.K.
Postai cím:
Település: Leverkusen
Irányítószám: 51373
Ország:
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.