Publications Office of the EU
Franciaország-Strasbourg: Trófeák - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franciaország-Strasbourg: Trófeák

  • Közzétéve
    30/08/2016
  • Határidő
    03/10/2016
  • Az ajánlatok felbontása
    04/10/2016
  • Udzielono
    01/03/2017
  • Dzisiaj
    05/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
Yes
Vevő
Région Alsace
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: FRF Grand Est
Sektor działalności (główny kod CPV)
39298700 Trófeák
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
4,434.45 EUR
További részletekért kérjük, tájékozódjon az egyes részeknél.
Részek száma
3
Felhívás hivatkozási száma
16048DAS
Leírás

Accord-cadre pour l'achat de coupes, de médailles et de trophées pour la Région Alsace Champagne-Ardenne Lorraine.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Région Alsace Champagne Ardenne Lorraine
Postai cím: Direction de la commande publique — 1 place Adrien Zeller — BP 91006
Település: Strasbourg Cedex
NUTS-kód: FR42
Irányítószám: 67070
Ország: FRA
Fő cím: https://www.marchespublics.alsacechampagneardennelorraine.eu
Elektronikusan:
https://www.marchespublics.alsacechampagneardennelorraine.eu
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Keretmegállapodás single gazdasági szereplővel
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
04/10/2016 14:00
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.