Publications Office of the EU
Svédország-Motala: Építési munkák - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Svédország-Motala: Építési munkák

  • Közzétéve
    07/02/2022
  • Határidő
    21/03/2022
  • Az ajánlatok felbontása
    22/03/2022
  • Udzielono
    28/03/2022
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Works
Megújítható
No
Vevő
MOTALA KOMMUN
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: SE123 Östergötlands län
Sektor działalności (główny kod CPV)
45000000 Építési munkák
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
170,000,000.00 SEK
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
159,800,000.00 SEK
Felhívás hivatkozási száma
UH-2022-19
Leírás

Totalentreprenad omfattande renovering och tillbyggnad av Lagmansskolan i Mjölby kommun. I entreprenaden ingår även iordningställande av utemiljö. I tillbyggda delen ska bl.a nytt storkök upprättas. Entreprenaden behöver färdigställas etappvis då verksamhet kommer att bedrivas i intilliggande lokaler. Nybyggnad ska utföras som ett PHI-passivhus och certifieras enligt PassiveHouse Classic, se handling 6.3 PM-Passivhus. Detaljerade uppgifter redovisas i förfrågningsunderlaget.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Mjölby kommun
Nemzeti nyilvántartási szám: 212000-0480
Postai cím: Burensköldvägen 12
Település: Mjölby
NUTS-kód: SE123
Irányítószám: 595 80
Ország: SWE
Kapcsolattartó: Jimmy Petersson
Fő cím: http://www.motala.se/kommun
Elektronikusan:
https://www.e-avrop.com/motala/e-Upphandling/NoticeLink.aspx?id=70218
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
22/03/2022 00:00
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
170,000,000.00 SEK
Végleges szerződési érték
159,800,000.00 SEK
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Gärahovs Bygg Aktiebolag
Postai cím: Ödestuguvägen 42
Település: Vaggeryd
Irányítószám: 567 32
Ország: SWE
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.