Publications Office of the EU
Balesetbiztosítási szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a szöveg az Ön böngészési nyelvén gépi fordítással készült

Balesetbiztosítási szolgáltatások

  • Közzétéve
    26/11/2024
  • Határidő
    03/12/2024
  • Az ajánlatok felbontása
    03/12/2024
  • Udzielono
    30/01/2025
  • Dzisiaj
    05/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
HRVATSKA NARODNA BANKA
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: HR050 Grad Zagreb
Sektor działalności (główny kod CPV)
66512100 Baleset-biztosítási szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
166,000.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
50,338.80
Felhívás hivatkozási száma
52-24-V
Leírás

A beszerzés tárgya a közbeszerzési dokumentációhoz csatolt és annak szerves részét képező „A beszerzés tárgyának leírása” című dokumentum szerinti balesetbiztosítási szolgáltatás.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://eojn.hr/tender-eo/28022
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: szükséges
https://eojn.hr/tender-eo/28022
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
03/12/2024 13:00
Place of performance
Az odaítélés módja
Cijena ponude
Becsült érték
166,000.00 EUR
Végleges szerződési érték
50,338.80
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: CROATIA osiguranje d.d.
Postai cím:
Település: Grad Zagreb
Irányítószám: 10000
Ország:
Hivatalos elnevezés: CROATIA osiguranje d.d.
Postai cím:
Település: Grad Zagreb
Irányítószám: 10000
Ország:
Hivatalos elnevezés: CROATIA osiguranje d.d.
Postai cím:
Település: Grad Zagreb
Irányítószám: 10000
Ország:
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.