Publications Office of the EU
Franciaország-Paimbœuf: Csatornahálózat építése - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

Franciaország-Paimbœuf: Csatornahálózat építése

  • Udzielono
    18/10/2018
  • Dzisiaj
    05/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Works
Megújítható
No
Vevő
Communauté de communes du Sud Estuaire
A teljesítés helye
NUTS code: FRG01 Loire-Atlantique
A vevő székhelye
NUTS code: FRG01 Loire-Atlantique
Sektor działalności (główny kod CPV)
45232410 Csatornahálózat építése
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
247,480.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

Cette consultation concerne le lot 3: postes de relèvement des travaux d'assainissement des eaux usées sur le territoire de la communauté de communes du Sud Estuaire — programme 2017.
Les lots 1 et 2 sont déjà pourvus.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Not applicable
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
CPV-kód

45232410 - Csatornahálózat építése

90000000 - Szennyvíz- és hulladéktisztítási és környezetvédelmi szolgáltatások

90400000 - Szennyvízzel kapcsolatos szolgáltatások

Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
247,480.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Bremaud-Epur
Postai cím:
Település: La Chapelle-sur-Erdre
Irányítószám: 44240
Ország: FRA

Hivatalos elnevezés: Presqu'ile Environnement
Postai cím:
Település: Guerande
Irányítószám: 44352
Ország: FRA

Hivatalos elnevezés: Bremaud EPUR
Postai cím:
Település: La Chapelle-sur-Erdre
Irányítószám: 44240
Ország: FRA

Hivatalos elnevezés: Presqu'île Environnement
Postai cím:
Település: Guérande
Irányítószám: 44350
Ország: FRA
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.