Publications Office of the EU
Lengyelország-Varsó: Gőzturbina alkatrészei - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

Lengyelország-Varsó: Gőzturbina alkatrészei

  • Közzétéve
    20/01/2023
  • Határidő
    28/02/2023
  • Udzielono
    24/10/2023
  • Dzisiaj
    02/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
PGE Energia Ciepła S.A.
A teljesítés helye
NUTS code: PL814 Lubelski
A vevő székhelye
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Sektor działalności (główny kod CPV)
42113100 Gőzturbina alkatrészei
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
2,644,500.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
POST/PEC/PEC/ZSL/01366/2022
Leírás

Przedmiotem Zamówienia są: Sukcesywne dostawy części zamiennych do remontów turbozespołu parowego dla PGE Energia Ciepła S.A. Oddział Elektrociepłownia w Lublinie Wrotków
Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ – OPZ.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: PGE Energia Ciepła S.A.
Nemzeti nyilvántartási szám: KRS: 0000013479
Postai cím: Budynek Skylight, XII p. przy ul. Złotej 59
Település: Warszawa
NUTS-kód: PL911
Irányítószám: 00-120
Ország: POL
Kapcsolattartó: Andrzej Kamiński
Fő cím: www.pgeenergiaciepla.pl
Elektronikusan:
https://swpp2.gkpge.pl/app/demand/notice/public/current/list?USER_MENU_HOVER=currentNoticeList
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nézze meg a linkelt dokumentumokat a részletekért
Place of performance
CPV-kód
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
2,644,500.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Ansaldo Energia S.p.A.
Postai cím:
Település: GENOVA
Irányítószám:
Ország: ITA
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.