Publications Office of the EU
Norvégia-Oslo: Internetes vagy intranetes szerveralkalmazások fejlesztésével kapcsolatos szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norvégia-Oslo: Internetes vagy intranetes szerveralkalmazások fejlesztésével kapcsolatos szolgáltatások

  • Közzétéve
    19/05/2023
  • Határidő
    21/06/2023
  • Az ajánlatok felbontása
    21/06/2023
  • Udzielono
    14/08/2023
  • Dzisiaj
    03/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
Yes
Vevő
Riksantikvaren
A teljesítés helye
NUTS code: NO Norge
A vevő székhelye
NUTS code: NO Norge
Sektor działalności (główny kod CPV)
72422000 Internetes vagy intranetes szerveralkalmazások fejlesztésével kapcsolatos szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
2,000,000.00 NOK
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
2,000,000.00 NOK
Felhívás hivatkozási száma
23/01580
Leírás

Objective of the tender contest is to enter into an agreement for the purchase of consultancy services for management and further development, for the three WordPress-based websites:
- www.riksantikvaren.no
- RA network (intranett)
- www.kulturminnesok.no
The Directorate for Cultural Heritage is seeking a provider who has experience in managing and developing WordPress systems. The objective of the procurement is to ensure that the Directorate for Cultural Heritage can continue to develop and maintain the three websites in an efficient, cost-saving and future-oriented manner. The websites are in operation and managed and further developed by the Directorate for Cultural Heritage.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Riksantikvaren
Nemzeti nyilvántartási szám: 974 760 819
Postai cím: Dronningens gate 13
Település: OSLO
NUTS-kód: NO
Irányítószám: 0152
Ország: NOR
Kapcsolattartó: Carl Anders Olsson
Fő cím: www.riksantikvaren.no
Elektronikusan:
http://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=364668&B=DFO
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
21/06/2023 12:00
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
2,000,000.00 NOK
Végleges szerződési érték
2,000,000.00 NOK
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Dekode Interaktiv AS
Postai cím: Tollbugata 11, 2. etg
Település: Oslo
Irányítószám: 0152
Ország: NOR
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.