Publications Office of the EU
Németország-Marburg: Gipszkartonozás - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

Németország-Marburg: Gipszkartonozás

  • Közzétéve
    27/01/2023
  • Határidő
    07/03/2023
  • Az ajánlatok felbontása
    07/03/2023
  • Udzielono
    15/05/2023
  • Dzisiaj
    03/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Works
Megújítható
No
Vevő
Landkreis Marburg-Biedenkopf
A teljesítés helye
NUTS code: DE724 Marburg-Biedenkopf
A vevő székhelye
NUTS code: DE724 Marburg-Biedenkopf
Sektor działalności (główny kod CPV)
45324000 Gipszkartonozás
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
415,890.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
500,214.84 EUR
Felhívás hivatkozási száma
2023000358
Leírás

Es wird beabsichtigt am Oberstufengebäude der Gesamtschule Kirchhain, Alfred-Wegener-Schule, eine umfassende Gebäudesanierung durchzuführen. Mit der umfassenden Gebäudesanierung wird neben einer energetischen Sanierung der thermischen Außenhülle, der Haustechnik, ein Brandschutzkonzept umgesetzt. Das zweigeschossige Bestandsgebäude wird bis auf die Rohbaukonstruktion entkernt und an zwei Seiten ca. 9 x 35 m angebaut. Es sind Fundamente für Holzrahmenbaufassaden zu erstellen. Im Gebäude sind Umbauten mit Betonschneidarbeiten auszuführen. Eine angrenzende Pausenhalle wird bis auf die Bodenplatte abgebrochen und neu erstellt.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://bieterzugang.deutsche-evergabe.de/evergabe.bieter/api/external/deeplink/subproject/565d7de6-b4bf-412a-9e3d-666b9e25add9
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
07/03/2023 10:15
Place of performance
CPV-kód

45324000 - Gipszkartonozás

45214000 - Oktatással és kutatással kapcsolatos épületek kivitelezése

45200000 - Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka

Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
415,890.00 EUR
Végleges szerződési érték
500,214.84 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Akudeck GmbH
Postai cím:
Település: Kirchhain
Irányítószám: 35274
Ország: DEU
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.