Publications Office of the EU
Dodávky Bezjehlového vstupu (konektoru), opakované vyhlášení - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Dodávky Bezjehlového vstupu (konektoru), opakované vyhlášení

  • Közzétéve
    06/05/2024
  • Határidő
    17/05/2024
  • Az ajánlatok felbontása
    17/05/2024
  • Udzielono
    16/07/2024
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Městská nemocnice Ostrava, příspěvková organizace
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: CZ080 Moravskoslezský kraj
Sektor działalności (główny kod CPV)
33140000 Orvosi fogyóeszközök
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
1,684,000.00 CZK
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
1,058,400.00 CZK
Felhívás hivatkozási száma
VZ2024028
Leírás

Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky bezjehlových vstupů (konektorů), po dobu plnění 48 měsíců od účinnosti smlouvy na základě aktuálních potřeb jednotlivých pracovišť Městské nemocnice Ostrava jako zadavatele. Jedná se o opakované vyhlášení zrušené veřejné zakázky.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://tenderarena.cz/dodavatel/seznam-profilu-zadavatelu/detail/Z0003359
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: szükséges
https://tenderarena.cz/dodavatel/seznam-profilu-zadavatelu/detail/Z0003359
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
17/05/2024 09:15
Az odaítélés módja
Kvalita nabízeného zdravotnického materiálu
Becsült érték
1,684,000.00 CZK
Végleges szerződési érték
1,058,400.00 CZK
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Perfect Distribution a.s.
Postai cím:
Település: Prostějov
Irányítószám: 79601
Ország:
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.