Publications Office of the EU
259X000002 - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

259X000002

  • Udzielono
    07/01/2025
  • Dzisiaj
    04/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Unidade Local de Saúde Santa Maria, E.P.E.
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: PT170 Área Metropolitana de Lisboa
Sektor działalności (główny kod CPV)
85312500 Rehabilitációs szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
255,500.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

Prestação de serviços de internamento e de cuidados de saúde a utentes da Unidade Local de Saúde Santa Maria, E.P.E. (ULSSM) – camas de retaguarda de tipologia de Estabelecimento Residencial para Idosos, durante o ano de 2025

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Nem áll rendelkezésre
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Az odaítélés módja
Kritérium:
Típus: price
Leírás: preço
Súlyozás (százalék, pontos):
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
255,500.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: ASMECI - Associação de Socorros Mútuos dos Empregados no Comércio e Indústria
Postai cím:
Település: Lisboa
Irányítószám: 1100-391 Lisboa
Ország:
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.